حضور شرکت‌های سرمایه‌گذاری در پاویون سرمایه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ‏


1400/11/7دبیرخانه رویداد «هم‌افزایی مدیریت ایران» اعلام کرد نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و نوآور در پاویون سرمایه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران حضور خواهند یافت.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری شامل شرکت‌های تأمین سرمایه، مشاور سرمایه، صندوق‌های پژوهش و فناوری وصندوق‌های ضمانت دولتی است همراه با نمایندگان بانک‌ها که در پاویون سرمایه حضور خواهند یافت تا مسیر ارائه خدمات و تسهیلات مورد نیاز شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و نوآور پس از انعقاد تفاهم‌نامه و به نتیجه رسیدن مذاکرات دوجانبه میان آنها و مدیران مدعو در این رویداد هموارتر شود.

رویداد «هم‌افزایی مدیریت ایران» که با هدف آشنایی، برقراری ارتباط و همکاری مدیران کشور با مؤسسات، شرکت‌ها و مجموعه‌های مردمی برنامه‌ریزی شده است، گردهمایی بزرگ 1000 موسسه، شرکت و مجموعه‌های فعال مردمی در حوز‌های نوآوری فرهنگی – اجتماعی و خدماتی- فناور کشور است از 17 تا 19 خردادماه 1401 در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

پیش‌تر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌ها صنایع خلاق و نوآور برای حضور مؤثر در این رویداد دعوت کرده بود.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری علاقه‌مند به حضور در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران که هنوز موفق به قطعی‌کردن حضور خود در این رویداد نشده‌اند برای دریافت اطلاعات بیشتر از جزئیات برگزاری رویداد به وبسایت www.hamafzaevent.ir مراجعه کنند و برای برقراری ارتباط و قطعی کردن حضور نماینده خود در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران با دبیرخانه از طریق شماره‌های تلفن و فکس 88334053 – 021 و 88334054-021 در تماس باشند.