رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» در حاشیه «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» افتتاح شد.


1401/5/28رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» افتتاح شد

رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» در حاشیه «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» افتتاح شد.


به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران، رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» در ساعات پایانی «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» در افتتاح شد.

حمیدیان: به‌سمت شفافیت و مردم‌سازی مجلس می‌رویم
در ابتدا، بابک حمیدیان رئیس خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه به تشریح اهمیت رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» پرداخت و گفت: رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» در راستای به‌کار گیری همه افراد فعال و اندیشه‌ورز برای هوشمندسازی وکارآمدی مجلس است.

وی با تاکید براینکه ثبت‌نام در رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» در راستای پیاده‌سازی قوانین و نظارت به قانون خواهد بود، افزود: از طریق فناوری‌های جدید و نوین کارآمد به‌سمت شفافیت و مردم‌سازی و هوشمندسازی مجلس می‌رویم.

*رفیعی: رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» مطالبه مردمی بود
در ابتدا، سمیه رفیعی نماینده‌ی مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: نظارت و قانون‌گذاری وظیفه مجلس شورای اسلامی است اما بُعد نظارت مهم‌ترین رکنی که در برعهده نمایندگان است.

وی استفاده از فناوری‌های نوین و صنایع خلاق را امری ضروری برای تحقق اهداف مجلس دانست و تاکید کرد: رویداد ملی «مجلس تحول و نوآوری» یک اتفاق ضروری در جهت تحقق اهداف مجلس و مطالبه‌ی مردمی است.

این نماینده مجلس، افزود: امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل از ظرفیت‌های مهم مجموعه‌های مردمی داتش‌بنیان‌های که می‌توانند مجلس را در راستای رسیدن به اهداف کمک کنند بیشترین بهره را ببریم.

رفیعی خاطرنشان کرد: هر کمیسیون مجلس در بُعد نظارت در حوزه‌های مختلف باید از دستاوردهای فناوری استفاده کند تا بتوانیم حقیقتا براساس واقعیات تصمیم بگیریم.

گفتنی است،  «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» از روز (یک‌شنبه، ۲ مرداد) در محل شبستان مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا بوده است.