پلتفرم «مدرسه هم‌افزا» رونمایی شد


1401/5/28پلتفرم «مدرسه هم‌افزا» رونمایی شد/ منصوری: انرژی مدرسه هم‌افزا بیشتر از رویداد هم‌افزا است

دبیر «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» در حاشیه رونمایی از «مدرسه هم‌افزا» گفت: انرژی مدرسه هم‌افزا بیشتر از رویداد هم‌افزا است که چندماه آینده دیده خواهد شد.


به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران، «مدرسه هم‌افزا» در روز پایانی «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» در مصلی امام خمینی (ره) تهران رونمایی شد.

*منصوری: انرژی «مدرسه هم‌افزا» بیشتر از رویداد هم‌افزا است

در ابتدا، علی منصوری دبیر «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران»، مدرسه هم‌افزا را یک اتفاق بزرگ در جهت آموزش، رشد و توانمندسازی معرفی کرد و گفت: مدیران ما و مجموعه‌های مردمی طی یک فرایند تجربی آموزش را فرا گرفته‌اند که در مقاطع مهم نیازمند رشد و هماهنگی است.

وی با تاکید براینکه نقطه طلایی بین مدیریت کشور و مردم خالی است، افزود: مدرسه هم‌افزا با تولید محتوا ضمن آموزش گروه‌های مردمی، به مدیران کشور برای به استخدام در آوردن فعالیت‌ها برای رفع مشکلات آموزش می‌دهد.

منصوری «مدرسه هم‌افزایی» را یک اتفاق بزرگ دانست و تاکید کرد: توان این مدرسه مربوط به نوع آموزش، انرژی‌ها و اساتیدی است که مهم‌ترین اتفاقات را رقم خواهند زد چون هرجا اتفاق محتوایی وجود داشته باشد اتفاقات بزرگ رقم می‌خورد.

دبیر «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» تاکید کرد: انرژی مدرسه هم‌افزا بیشتر از رویداد هم‌افزا خواهد بود که در چندماه آینده ظهور و بروز آن را خواهیم دید و همگی متمایل دریافت خدمات آموزشی آن خواهند بود.  

*لطفی: «مدرسه هم‌افزایی» آموزش محور است
در ادامه، محمدحسن لطفی مسوول مدرسه هم‌افزا با بیان اینکه مسیر و چالش ما در قصه هم‌افزایی بین مردم و دولت لزوم توانمندسازی دوطرف مسوولین و مروم بود، گفت: بنابراین از این مسئله و دغدغه به طرح مدرسه هم‌افزا رسیدیم تا مجموع مخاطبین توانمند شوند.

وی درباره «مدرسه هم‌افزا» گفت: فعالیت این مدرسه با محوریت آموزش حرفه‌ای است که تاکنون ۱۵۰ کلیپ آموزشی در این زمینه تولید و در سایت مدرسه بارگزاری شده است که ادامه خواهد داشت.

مسوول مدرسه هم‌افزا در تشریح بخش‌های این اتفاق مهم گفت: رویدادهای هم‌افزایی، دانشگاه هم‌افزا، فروشگاه هم‌افزا و بانک ایده بخش‌های مدرسه هم‌افزا خواهند بود که امیدواریم با استقبال مردم و مسوولین بتوانیم در این مدرسه نقطه پیشرفت باشیم.

لطفی عنوان کرد: رویداد هم‌افزا رویدادی نقطه‌ای است و ما قصد داریم این اتفاق ادامه داشته باشد تا مدیرات بتوانند با مردم در ارتباط مستمر باشند لذا ایده پلتفرم مدرسه هم‌افزا مطرح شد.


براساس این گزارش، «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» در راستای تحقق مفاهیم حکمرانی مردمی و توجه به اهداف مردمی‌سازی دولت، توسط نهاد ریاست جمهوری و شبکه دستیاران مردمی ریاست جمهوری برگزار شد.

در این رویداد مهم مردم‌نهاد، شرکت‌ها، گروه‌های مردم نهاد و مجموعه‌های دانش‌بنیان در قالب یک‌هزار غرفه، پذیرای مدیران محترم کشور از سطح وزرا تا مدیران میانی، استانداران و فرمانداران بود تا با ارائه مدل یا حل مسئله، چالش‌های پیش روی سازمان‌ها مرتفع شود.

«رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» از روز (یک‌شنبه، ۲ مرداد) در محل شبستان مصلی امام خمینی (ره) تهران برپا بوده است.