فراخوان معاونت علمی برای حضور شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران


1401/2/11در پی اعلام خبر برگزاری رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌ها صنایع خلاق و نوآور برای حضور مؤثر در این رویداد دعوت کرد.

رویداد «هم‌افزایی مدیریت ایران» با هدف فراهم‌آوردن زیرساختی برای آشنایی، ارتباط و همکاری مدیران کشور با مؤسسات، شرکت‌ها و مجموعه‌های مردمی از 17 تا 19 خردادماه 1401 در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

بنا به اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این رویداد شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین شرکت‌های خلاق و نوآور در قالب برپایی پاویون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به معرفی خدمات و ارائه محصولات خود در رفع نیازهای کشور خواهند پرداخت.

همچنین با هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیران و نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق‌های پژوهش و فناوری و صندوق‌های ضمانت دولتی برای تعامل هر چه موثرتر با مدیران مدعو و شرکت‌های دانش بنیان در این رویداد حاضر خواهند بود تا مسیر سرمایه‌گذاری و صدور ضمانت‌نامه در زیست‌بوم دانش‌بنیان سرعت بیشتری بگیرد.

گفتنی است ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد خاتم الاوصیا (عج)، استانداری تهران و شهرداری تهران، از مشارکت‌کنندگان اصلی در برگزاری رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران هستند.

شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین مجموعه‌های خلاق و نوآور علاقه‌مند به حضور در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران برای دریافت اطلاعات بیشتر از جزئیات برگزاری این رویداد به وبسایت www.hamafzaevent.ir مراجعه کنند و برای برقراری ارتباط و مشارکت هر چه موثرتر با دبیرخانه این رویداد از طریق شماره‌های تلفن و فکس 88334053 – 021 و 88334054-021 در تماس باشند.