آغاز به کار دبیرخانه رویداد هم افزایی مدیریت ایران


1400/11/7رویداد «هم‌افزایی مدیریت ایران» با هدف فراهم‌آوردن زیرساختی برای آشنایی، ارتباط و همکاری مدیران کشور با مؤسسات، شرکت‌ها و مجموعه‌های مردمی از 17 تا 19 خردادماه 1401 در مصلی تهران برگزار خواهد شد. 

در همین رابطه، دبیر این رویداد اعلام کرد: «به منظور هماهنگی و مدیریت برنامه‌های متنوع طراحی شده برای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و هم‌افزایی هر چه مؤثرتر میان مدیران مدعو و مجموعه‌های مردمی حاضر در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران، دبیرخانه این رویداد از ابتدای بهمن ماه آغاز به کار کرده است.

به گفته علی منصوری، رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران، یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های موسسات و شرکت‌های فعال در حوزه نوآوری فرهنگی – اجتماعی و خدماتی- فناور کشور است که با حضور 1000 موسسه، شرکت و مجموعه‌های فعال مردمی در 10 حوزه برگزار خواهد شد. حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، مدیریت، کارآفرینی و اشتغال، فناوری اطلاعات، فضای مجازی، رسانه و روابط عمومی، آموزش، بهداشت و سلامت و محیط زیست و در نهایت حوزه حکمرانی مردمی، 10 حوزه در نظر گرفته شده برای برگزاری رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران است.

ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد خاتم الاوصیا (عج)، استانداری تهران و شهرداری تهران، از مشارکت‌کنندگان اصلی در برگزاری رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران هستند.

دبیر این رویداد با دعوت از همه شرکت‌ها، موسسات، انجمن‌ها و مجموعه‌های مردمی فعال در حوزه‌های مورد اشاره، خواستار برقراری ارتباط فعالان این حوزه با دبیرخانه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران به منظور حضور و مشارکت مؤثر در این رویداد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران و دریافت اطلاعات بیشتر از جزئیات برگزاری این رویداد به وبسایت www.hamafzaevent.ir مراجعه کرده و برای برقراری ارتباط و مشارکت هر چه موثرتر با دبیرخانه، از طریق تلفن و فکس با شماره‌های 88334053 – 021 و 88334054-021 در تماس باشند.